IV Міжнародний турнір з шашок-64 пам’яті В.Д.Вайсера

19 - 21 квітня 2019 року, м.Київ, КПДЮ21 квітня 2019 року - день, який увійшов в історію сучасної України.
Звичайно, не в такому глобальному, а чисто в шашковому масштабі, цей день також увійшов в історію шашок Києва, оскільки саме 21 квітня закінчився вже ІV традиційний турнір пам'яті Володимира Вайсера.
Цьогорічний турнір мав статус відкритого чемпіонату Києва з шашок-64 і проходив у двох категоріях: А - майстерський турнір та В - дитячо-юнацький, куди допускалися юні шашкісти з розрядом не нижче ІІ.

У дорослому турнірі утворився досить такі цікавий склад: два міжнародних гросмейстери, сім майстрів спорту, решта - кандидати в майстри спорту.
З першого і до останнього туру лідерство утримував віце-чемпіон України серед чоловіків з шашок-100 та чемпіон України серед молоді з шашок-64, майстер спорту, киянин Сергій Компанець, але несподівана поразка в останньому турі відкинула "господаря майданчика" на третю позицію, чим і скористалися гості.
Більш титулований і досвідчений міжнародний гросмейстер з Білорусі Євген Кондраченко та молодий і перспективний дніпрянин, багаторазовий чемпіон України та Світових першостей Фелікс Шепель свої партії виграли, і, маючи абсолютно однакові кількість очок та додаткові показники, поділили 1 місце.

Отже, маємо одразу три (!) чемпіона - Кондраченко та Шепель, як переможці турніру, та Компанець, який показав кращий результат серед киян, і виборов титул "чемпіон Києва-2019 з шашок-64".

У дитячому турнірі також не обійшлося без "сюрпризів" - основний фаворит, чемпіон України серед кадетів Никіта Гераськін "прогавив" комбінаційний удар в партії з Олександром Гриненко, і, таким чином віддав останньому пальму першості.

У турнірі В трійка переможців виглядає так:

1. Гриненко Олександр
2. Гераськін Никіта
3. Поліщук Лев

Від себе додам, що турнір пройшов у теплій дружній атмосфері і, як на мене, запам'ятається учасникам ще надовго.

Президент ФШМК Колін О.І.Результати:

Категорія А:

Категорія В:Щиро вітаємо чемпіонів та призерів!


Переглянути фотоОбновлен 03 мая 2019. Создан 25 мар 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Підтримайте юних шашкістів міста Києва!