ГРУДЕНЬ

ГРУДЕНЬ 2015

15.12.2015

Святковий турнір в РШШШ "Авангард"

5 грудня 2015 року в РШШШ "Авангард" був проведений шашковий бліц-турнір, приурочений до ювілею Президента Київської міської федерації шашок Анатолія Івановича Гаптаренко. Захід зібрав як юних дітей так і досвідчених першорозрядників, а також конкуренцію склали троє дорослих любителів шашок.

ЛИСТОПАД 2015

15.11.2015

Турнір у Кам'янці-Подільському

13-15 листопада 2015 року відбувся відкритий міжобласний шашковий турнір пам'яті Павла Контрабарського, який проходив у клубі "Гросмейстер" у Кам'янці-Подільському. 27 спортсменів та спортсменок, серед яких 5 майстрів спорту та 8 кандидатів у майстри, змагалися за призові місця, до яких додавалися медалі та грошові винагороди.
Кубок отримав київський майстер спорту Прокопенко Артем, друге місце завоював його товариш по клубу "Авангард" Компанець Сергій. Юнак-першорозрядник Яворський Марк показав значне підвищення своєї майстерності, здобувши в двобоях з першорозрядниками та кандидатами в майстри спорту 9 очок із 18-и можливих.
Іще один юний киянин Михайло Астаф'єв виступав в дитячому турнірі, в якому брали участь більше 20 дітей з рідного Кам'янця-Подільського.
Головний приз та золоту медаль отримав юнак з Чернівців.

Вітаємо!

ЖОВТЕНЬ 2015

16.10.2015

Першість КПДЮ з шашок-64

У суботу 16 жовтня 2015 року в приміщенні ДЮСШ КПДЮ відбулися змагання відкритої першості шашкової школи серед дітей до 13 років.
У трьох окремих турнірах взяли участь учні-початківці, а також спортсмени, які мають II-III розряди та перший. Нагородами за перемогу стали медалі, дипломи та солодощі.
У змаганні початківців із значним відривом здобула перемогу Лисач Марія, вигравши усі тури крім одного (зіграла в нічию). Омельянович Даніїл та Омельченко Іван зайняли ІІ та ІІІ місця.
Серед десяти шашкістів II-III розрядників перемогу виборов Дмітрієв Даніїл, який набрав 34 із 36 очок, зігравши в нічию із Поліщук Левом. Останній разом із Посильським Олексієм зайняли ІІ-ІІІ роздільне місце із результатом у 28 очок.
Серед спортсменів першого розряду найкращі результати у Вікторії Прокопюк та Марії Шманенко.

Вітаємо!

ВЕРЕСЕНЬ 2015

19.09.2015

Дитячий бліц-турнір зібрав першорозрядників

У суботу 19 вересня 2015 року в приміщенні шашкового клубу КПДЮ відбувся дитячий бліц-турнір А з шашок-64 в категорії 2002 р.н. та молодші.
На змагання зібралися учні першорозрядники київських майстрів А.І.Гаптаренко та Ю.В.Тимофєєва, аби перевірити здібності у грі опонентів та показати свою швидкість розрахунків у п'ятихвилинних партіях. Перемогу серед хлопців здобув Олександр Гриненко, серед дівчат Вікторія Прокопюк підтвердила реноме чемпіонки Києва та України серед юніорів. ...

СЕРПЕНЬ 2015

26.08.2015

Запрошуємо дітей на заняття з шашок

Оголошується набір на навчання у групи з шашок!

22.08.2015

Перша новина - створення сайту

22 серпня 2015 року започатковано сайт Київської міської федерації шашок для висвітлення подій в шашковому житті та здобутків спортсменів міста Києва у шашкових змаганнях.
Даний сайт є офіційним сайтом Київської міської федерації шашок.
Сайт створений для публікації інформаційних повідомлень, фото- та відеоматеріалів, таблиць щодо українських офіційних змагань з шашок-64 та міжнародних шашок, участі спортсменів міста Києва в офіційних турнірах.