Дитячий шашковий турнір Оболонського району м. Києва за підтримки депутата Київради Наталії Приходько

01 грудня 2018 року, м. Київ, СШ № 252 1 грудня 2018 року в приміщенні середньої школи № 252 ім. Василя Симоненка відбувся дитячий шашковий турнір Оболонського району м. Києва за підтримки депутата Київради Наталії Приходько. Це вже другий турнір за підтримки депутата.
 В турнірі взяли участь 16 юних шашкістів, із них 8 хлопчиків та 8 дівчат.

 Змагання проводились за коловою системою. З перших турів захопив лідерство у хлопчиків Лаурія Нікола, а у дівчат була кращою - Рудь Марія.

 Взагалі Лаурія Нікола був поза конкуренцією. Він лише одну партію зіграв у нічию, а інші всі виграв. За другу сходинку йшла дуже вперта боротьба між Мастєровим Родіоном та Юхнісом Іваном. Вони до фінішу дійшли набравши однакову кількість очок. Між собою зіграли в нічию. Довелося призначити додаткову зустріч, у якій перемогу здобув Юхніс Іван.

 У дівчат впевнено перемогла Рудь Марія вигравши всі партії. Друге місце виборола Палій Софія набравши 12 очок. Третє місце посіла Будзінська Єва з результатом 10 очок.

 Після закінчення турніру Наталья Приходько привітала переможців та призерів змагань, вручила кубки, грамоти та цінні подарунки. Всі учасники отримали пам’ятні грамоти за участь у турнірі та цукерки.


 Щиро вітаємо призерів та їх тренера Кравця Петра Павловича!Обновлен 02 янв 2019. Создан 13 дек 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Підтримайте юних шашкістів міста Києва!