Дитячий шашковий турнір Оболонського району м. Києва за підтримки депутата Київради Наталії Приходько

01 грудня 2018 року, м. Київ, СШ № 252

1 грудня 2018 року в приміщенні середньої школи № 252 ім. Василя Симоненка відбувся дитячий шашковий турнір Оболонського району м. Києва за підтримки депутата Київради Наталії Приходько. Це вже другий турнір за підтримки депутата.
 В турнірі взяли участь 16 юних шашкістів, із них 8 хлопчиків та 8 дівчат.

Змагання проводились за коловою системою. З перших турів захопив лідерство у хлопчиків Лаурія Нікола, а у дівчат була кращою - Рудь Марія.

Взагалі Лаурія Нікола був поза конкуренцією. Він лише одну партію зіграв у нічию, а інші всі виграв. За другу сходинку йшла дуже вперта боротьба між Мастєровим Родіоном та Юхнісом Іваном. Вони до фінішу дійшли набравши однакову кількість очок. Між собою зіграли в нічию. Довелося призначити додаткову зустріч, у якій перемогу здобув Юхніс Іван.

У дівчат впевнено перемогла Рудь Марія вигравши всі партії. Друге місце виборола Палій Софія набравши 12 очок. Третє місце посіла Будзінська Єва з результатом 10 очок.

Після закінчення турніру Наталья Приходько привітала переможців та призерів змагань, вручила кубки, грамоти та цінні подарунки. Всі учасники отримали пам’ятні грамоти за участь у турнірі та цукерки.

Щиро вітаємо призерів та їх тренера Кравця Петра Павловича!