Чемпіонат України з шашок-64 серед чоловіків та жінок (класична, швидка, блискавична гра)

8-18 листопада 2018 року, м. ДніпроЗ 8 по 18 листопада 2018 року в м. Дніпро проходив Чемпіонат України з шашок-64 серед чоловіків та жінок (класика, швидка та блискавична гра).

У класичній грі грали тільки ті шашкісти, які пройшли попередні відбіркові тури та змогли потрапити до фіналу чемпіонату. З киян це були майстри спорту Сергій Компанець, Юрий Тимофєєв, Ольга Рейніш та Вікторія Прокопюк.

Звернемо увагу, що Вікторія на початку 2018 року стала чемпіонкою України та Европи серед юніорок та вперше потрапила до чемпіонату України серед жінок. Незважаючи на свій юний вік вона впевнено грала з більш досвідченими шашкістками та змогла вибороти призове третє місце, набравши 12 очок з 18 можливих.

Команда з Києва збільшилась у швідкій та блискавичній грі. До Дніпра ще приїхали Віктор Коваленко (1 розр.), кандидати у майстри спорту Сергій Галавський та Нікіта Гераськін, першорозрядники Гриненко Олександр, Лев Поліщук та Марія Лисач.

У швидкій грі Ользі Рейніш вдалося вибороти третє місце, а у блискавичній грі вона посіла друге місце.
У чоловіків Віктор Коваленко був найближчим до трійки призерів та посів четверте місце як в швидкій так і у блискавичній грі.Всі учасники набули певного досвіду, яким скористаються у наступних змаганнях.
Бажаємо їм успіхів та перемог у майбутньому!

Щиро вітаємо призерів!


Переглянути фото
Обновлен 22 ноя 2018. Создан 21 ноя 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Підтримайте юних шашкістів міста Києва!