Дитячий турнір з шашок присвячений Дню Знань

2 вересня 2018 року, м. Київ, КПДЮВ неділю, 2 вересня в Києві відбувся перший дитячий турнір у новому учбовому році. Літня спека ще не пішла, тому цей турнір скоріш нагадував курортне змагання в дитячому таборі. Склад учасників турніру виявився досить різнобарвний. Вік коливався від 7 до 20 років. До Києва завітали гості з Коростишева та Радомишля, деякі спортсмени вже не вперше приймають участь у таких турнірах, але були й нові обличчя.

Було прийнято рішення розділити учасників на 2 групи:

Група «А» – 1 та 2 спортивні розряди;
Група «Б» – 3 спортивний розряд та безрозрядники.

У групі «Б» гарно виступив Макаренко Дмитро з Радомишля Житомирської області. З дев’яти партій він зробив тільки одну нічию, а в інших партіях переміг. Тому отримав заслужену перемогу, набравши 17 очок з 18 можливих. 2 та 3 місце розділили Соловей Денис з Коростишева та Цвік Вікторія з Радомишля. Вони зіграли між собою внічию, і всі додаткові параметри виявилися рівними. Тому суддівська колегія присудила обом учасникам друге місце.

У групі «А» змагання проходило з використанням шахових годинників, тому що змагалися більш досвідчені спортсмени. Інтрига трималася до останнього туру, хоча здавалося, що 20-річний Едуард Гончар виграє всі партії і переможе. Але він несподівано програв в передостанньому турі Марку Яворському і шанси на 1 місце з’явилися у трьох учасників. Але Марк втратив одне очко через нічию з Марією Шманенко в останньому турі і не зумів війти на 1 місце. Остаточно місця розділилися так:

1 місце – Гончар Едуард
2 місце – Поліщук Лев
3 місце – Яворський Марк

Марія Шманенко завершила турнір на 4-ому місці, посівши перше місце серед дівчат.

Повну інформацію про результати всіх партій груп «А» та «Б» можна побачити в турнірних таблицях нижче.
Переглянути фотоОбновлен 30 сен 2018. Создан 04 сен 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Підтримайте юних шашкістів міста Києва!