Чемпіонат міста Києва з англійських шашок

26 травня 2018 року, м. Київ, КПДЮ26 травня 2018 року у клубі «Авангард» відбувся чемпіонат міста Києва з англійських шашок, які у світі мають назву «чекерс». Правила цієї гри істотно відрізняються від правил «російських» шашок, хоча гра ведеться на дошці такого ж розміру. Тому досвід гри у «російські» шашки не може бути перенесений автоматично у чекерс. У змаганні  взяли участь 11 спортсменів різного віку та розрядів.
Переможцем турніру виявився Гончаров Олег, який набрав абсолютну кількість очок – він переміг усіх своїх суперників. Олег багато уваги приділяє вивченню цієї гри, тому показаний ним результат цілком закономірний. Друге місце в загальному заліку посіла Вікторія Прокопюк, яка набрала 16 очок з 20 можливих. На третьому місці ми бачимо молодого спортсмена Гераськіна Никіту, з результатом 13 очок.

Підсумки турніру окремо для чоловіків та жінок такі:

Чоловіки
Гончаров Олег1 місце
Гераськін Никіта2 місце
Тимофєєв Юрій3 місце

Жінки
Прокопюк Вікторія1 місце
Сапацинська Діана2 місце
Лисач Марія3 місце

Переможці турніру нагороджені медалями, дипломами та призами.
В цілому це був цікавий досвід проведення змаганнь з дещо екзотичного виду шашок. Маємо надію, що в майбутньому в таких змаганнях візьме участь більше спортсменів і рівень гри значно підвищиться.


Щіро вітаємо переможців та їх тренерів!Обновлен 16 дек 2018. Создан 10 июн 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Підтримайте юних шашкістів міста Києва!