Чемпіонат міста Києва з англійських шашок

26 травня 2018 року, м. Київ, КПДЮ

26 травня 2018 року у клубі «Авангард» відбувся чемпіонат міста Києва з англійських шашок, які у світі мають назву «чекерс». Правила цієї гри істотно відрізняються від правил «російських» шашок, хоча гра ведеться на дошці такого ж розміру. Тому досвід гри у «російські» шашки не може бути перенесений автоматично у чекерс. У змаганні  взяли участь 11 спортсменів різного віку та розрядів.
Переможцем турніру виявився Гончаров Олег, який набрав абсолютну кількість очок – він переміг усіх своїх суперників. Олег багато уваги приділяє вивченню цієї гри, тому показаний ним результат цілком закономірний. Друге місце в загальному заліку посіла Вікторія Прокопюк, яка набрала 16 очок з 20 можливих. На третьому місці ми бачимо молодого спортсмена Гераськіна Никіту, з результатом 13 очок.