Зустріч учнів Володимира Вайсера, бліц-турнір з шашок-64

20 травня 2018 року, м. Київ, КПДЮ20 травня 2018 року в шахово-шашковому клубі Київського Палацу дітей та юнацтва відбулася зустріч учнів Вайсера Володимира Давидовича, який працював тренером у цьому дитячому закладі протягом 30 років з 1965 по 1996 роки. На зустріч завітали понад 20 колишніх учнів великого тренера та юні шашкісти, які навчаються шашкам сьогодні в одного з багатьох учнів Вайсера – Коваленка Віктора Юрійовича.

Зустріч пройшла тепло та невимушено. Деякі люди не бачилися більше двох десятків років. На жаль, багато людей вже пішли з життя, про яких присутні згадали добрими словами. В першу чергу це – Гаптаренко Анатолій Іванович, який також працював тренером з шашок у Палаці дітей та юнацтва багато років.

Під час зустрічі відбувся шашковий турнір, в якому приймали участь 18 чоловік – за швейцарською системою у сім турів. Контроль часу – три хвилини на партію плюс дві секунди на кожен хід, мікроматч. Результат ви можете побачити у турнірній таблиці.
Ця зустріч відбулася завдяки енергії і таланту Віктора Ларіна, який прилетів до нас з далекої Америки. Як бачимо з турнірної таблиці, він знаходиться у чудовій спортивній формі.

Сподіваємось, що такі зустрічі будуть проходити і надалі, бо шашки живуть тоді, коли їх люблять і коли в них грають.

 

 

2018-05-20 Турнирная таблицаПереглянути фотоОбновлен 16 дек 2018. Создан 21 мая 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Підтримайте юних шашкістів міста Києва!