Турнір пам"яті заслуженого тренера України Гаптаренка Анатолія Івановича

2 - 3 грудня 2017 року, м.Київ, КПДЮ



З 2 по 3 грудня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва провели турнір пам’яті заслуженого тренера України Гаптаренка Анатолія Івановича.
У ньому прийняли участь шашкісти з Вінницької, Запорізької, Житомирської, Львівської, Одеської, Харківської, Чернігівської областей, міста Києва та Республіки Білорусь. Усього у турнірі взяли участь 48 шашкістів.
Турнір проходив у трьох категоріях:
- категорія «А» - шашки-64, з жеребкуванням початкових позицій, в якому взяли участь майстри та кандидати в майстри спорту;
- категорія «В» - шашки-64, в якому грали спортсмени з розрядом не вище кандидата в майстри спорту;
- категорія «С» - шашки-100, гросмейстерський турнір зі швидких шашок.

Переможці турніру:
- категорія «А»: Вишневський Геннадій (м. Київ), Коваленко Віктор (м. Київ), Шепель Фелікс (м. Дніпро).
- категорія «В»: Федорченко Владислав (Чернігівська обл.), Орлов Олександр (м.Київ), Рудь Ігор (м. Київ).
- категорія «С»: Іванов Артем (м. Дніпро), Бобков Юрій (м. Запоріжжя), Мотрічко Вікторія (м. Одеса) .

Щиро вітаємо призерів!


Переглянути фото



Таблиця категорія «А»:

 

Место

Фамилия, Имя

Год рождения

Город

Разряд

1

2

3

4

5

6

7

ОЧКИ

I

Вишневский Геннадий

1967

Киев

мс

6/2

5/2

4/1

3/1

7/2

2/2

8/2

12

II

Коваленко Виктор

1966

Киев

кмс

4/2

7/2

8/2

5/2

3/2

1/0

6/2

12

III

Шепель Феликс

1999

Днепр

мс

7/2

8/2

5/2

1/1

2/0

6/2

4/2

11

4

Фидык Иван

1977

Дрогобыч

мс

2/0

6/0

1/1

7/2

8/2

5/1

3/0

6

5

Прокопюк Виктория

2001

Киев

кмс

8/1

1/0

3/0

2/0

6/2

4/1

7/2

6

6

Бахур Виталий

1995

Киев

кмс

1/0

4/2

7/1

8/1

5/0

3/0

2/0

4

7

Гераськин Никита

2006

Киев

 1

3/0

2/0

6/1

4/0

1/0

8/2

5/0

3

8

Кульчицкий Владислав

1949

Радомышль

 кмс

5/1

3/0

2/0

6/1

4/0

7/0

1/0

2

 


Таблиця категорія «В»:

 

Место

Фамилия, Имя

Год рождения

Город

Разряд

1

2

3

4

5

6

7

ОЧКИ

Коэф.

 

I

Федорченко Владислав

1999

Чернигов

1

26/2

5/2

21/2

19/2

6/2

2/1

8/2

13

39

 

II

Орлов Александр

1991

Киев

кмс

4/1

9/2

11/2

3/2

5/2

1/1

7/1

11

46

 

III

Рудь Игорь

1967

Киев

кмс

11/1

7/2

19/2

2/0

4/2

8/1

15/2

10

41

 

4

Гриненко Александр

2002

Киев

1

2/1

6/1

23/2

16/2

3/0

13/2

10/1

9

41

 

5

Нестерец Сергей

 

Киев

1

15/2

1/0

13/2

12/2

2/0

16/1

21/2

9

39

 

6

Шманенко Мария

2001

Киев

1

9/1

4/1

25/2

20/2

1/0

11/1

12/2

9

38

51

7

Полищук Лев

2007

Киев

1

10/1

3/0

18/1

24/2

14/2

19/2

2/1

9

38

49

8

Гаран Артём

1979

Киев

кмс

27/2

19/0

17/2

13/2

12/2

3/1

1/0

9

37

50

9

Тамбовцев Вадим

1981

Киев

кмс

6/1

2/0

15/2

14/1

16/1

20/2

11/2

9

37

48

10

Шестопалов Виктор

1957

Киев

1

7/1

17/1

14/1

11/1

20/2

12/1

4/1

8

37

 

11

Хавкин Климентий

1987

Киев

кмс

3/1

18/2

2/0

10/1

22/2

6/1

9/0

7

43

 

12

Яворский Марк

2002

Киев

1

21/2

20/2

16/2

5/0

8/0

10/1

6/0

7

39

48

13

Яворский Владимир

1976

Киев

1

24/2

14/2

5/0

8/0

18/2

4/0

16/1

7

39

48

14

Лисач Мария

2006

Киев

2

22/2

13/0

10/1

9/1

7/0

18/1

25/2

7

36

 

15

Лапета Дмитрий

2002

Киев

1

5/0

22/1

9/0

28/2

23/2

17/2

3/0

7

35

45

16

Дмитриев Даниил

2007

Киев

1

28/2

27/2

12/0

4/0

9/1

5/1

13/1

7

35

44

17

Тышкевич Валентин

 

Киев

1

18/1

10/1

8/0

23/1

24/2

15/0

19/2

7

33

42

18

Гришин Андрей

1990

Киев

кмс

17/1

11/0

7/1

25/2

13/0

14/1

22/2

7

33

42

19

Окушко Виктория

1979

Киев

кмс

25/2

8/2

3/0

1/0

21/2

7/0

17/0

6

41

 

20

Хрищенюк Максим

2004

Киев

1

23/2

12/0

22/2

6/0

10/0

9/0

28/2

6

34

 

21

Пилюцкая Юлия

2006

Киев

3

12/0

26/2

1/0

27/2

19/0

23/2

5/0

6

31

44

22

Бурый Никита

2007

Киев

1

14/0

15/1

20/0

26/2

11/0

27/2

18/0

5

31

38

23

Бурый Дмитрий

2007

Киев

1

20/0

28/2

4/0

17/1

15/0

21/0

26/2

5

30

 

24

Омельянович Даниил

 

Киев

3

13/0

25/0

28/2

7/0

17/0

26/1

27/2

5

25

 

25

Максимов Максим

2008

Киев

3

19/0

24/2

6/0

18/0

26/0

28/2

14/0

4

29

 

26

Афонин Максим

2005

Киев

3

1/0

21/0

27/1

22/0

25/2

24/1

23/0

4

25

 

27

Пилюцкая Дарья

2005

Киев

3

8/0

16/0

26/1

21/0

28/2

22/0

24/0

3

27

36

28

выходной

-

-

-

16/0

23/0

24/0

15/0

27/0

25/0

20/0

0

27

34

 


Таблиця категорія «С»:

 

Место

Фамилия, Имя

Год рождения

Город

Разряд

1

2

3

4

5

6

7

ОЧКИ

Коэф.

I

Иванов Артём

1988

Днепр

мгр

14/2

4/2

2/2

3/1

7/2

5/2

6/2

13

39

II

Бобков Юрий

1975

Запорожье

мс

8/2

11/2

1/0

6/2

3/1

4/2

7/2

11

38

III

Мотричко Виктория

1989

Одесса

мгр

13/1

9/2

5/2

1/1

2/1

6/1

4/1

9

41

4

Макаренкова Юлия

1973

Харьков

мгр

12/2

1/0

8/2

7/1

10/2

2/0

3/1

8

41

5

Сплендер Владислав

1985

Минск

мс

6/1

10/2

3/0

9/2

8/2

1/0

11/1

8

37

6

Тимофеев Юрий

1966

Киев

мс

5/1

12/2

7/1

2/0

13/2

3/1

1/0

7

40

7

Рейниш Ольга

1965

Киев

мс

11/1

13/2

6/1

4/1

1/0

10/2

2/0

7

39

8

Жигалин Александр

1962

Киев

мс

2/0

14/2

4/0

11/2

5/0

12/2

9/1

7

34

9

Зайцева Татьяна

1998

Киев

мс

10/1

3/0

11/2

5/0

12/1

14/2

8/1

7

33

10

Пикиняр Василий

1995

Винница

мс

9/1

5/0

13/2

12/2

4/0

7/0

14/2

7

30

11

Прокопенко Артём

1984

Киев

мс

7/1

2/0

9/0

8/0

14/2

13/2

5/1

6

32

12

Губарева Алёна

1991

Каменское

кмс

4/0

6/0

14/2

10/0

9/1

8/0

13/2

5

31

13

Дуров Анатолий

1951

Киев

мс

3/1

7/0

10/0

14/2

6/0

11/0

12/0

3

32

14

Выходной

-

-

-

1/0

8/0

12/0

13/0

11/0

9/0

10/0

0

32





Обновлен 04 дек 2017. Создан 03 дек 2017



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником