КОНКУРС з розв’язання шашкових комбінацій та матчева зустріч Ветерани-Молодь

27 травня 2017 року, м.Київ, КПДЮ   27 травня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Конкурс з розв'язання шашкових комбінацій. У турнірі «А» приймали участь більш досвідчені шашкісти – майстри спорту та кандидати, а у турнірі «Б» -- першорозрядники.
   У турнірі «А» з суттєвою перевагою переміг Віктор Коваленко, набравши 63 очки. Друге місце посів Олексій Безвершенко, він набрав 28 очок, третє місце впевнено зайняла Тетяна Зайцева, яка набрала 23 очки.
   У турнірі «Б» за відведену годину Марк Яворський вирішив майже всі комбінації - 11 з 14, набравши 29 очок він посів перше місце у конкурсі. Друге місце зайняв Никіта Гераськін, він вирішив 8 завдань та набрав 16 очок. Марія Шманенко впевнено випередила інших суперників, за 6 правильних відповідей вона набрала 13 очок та посіла третє місце.
   Призерів привітали та нагородили дипломами, медалями, цінними подарунками.
   Після конкурсу відбулася матчева зустріч, присвячена Дню Києва. Шашкісти залюбки зіграли командами «Ветерани» : «Молодь» у шашки-64, а потім у шашки-100.
   У партії з шашок-64 як кажуть перемогла «дружба», команди зіграли в нічию з рахунком 12:12.
   Зустріч у шашки-100 завершилася перемогою більш досвідченої команди. «Ветерани» набрали вдвічі більше очок та перемогли з рахунком 16:8.Переглянути фотоПереглянути відео:

 матчева зустріч


Обновлен 16 дек 2018. Создан 28 мая 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Підтримайте юних шашкістів міста Києва!