II Міжнародний турнір з шашок-64 пам’яті В.Д.Вайсера

21 - 22 квітня 2017 року, м.Київ, КПДЮ    21 та 22 квітня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся II Міжнародний турнір з шашок-64 присвячений пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту Володимира Давидовича Вайсера.

   Вже рік як немає з нами талановитого та видатного тренера, надзвичайно чудової людини. 4 травня йому мало б виповнитись 76 років.
   21 квітня вшанувати пам’ять свого наставника зібрались його учні, а також ті шашкісти, які особисто знали В.Д. Вайсера. З болем у серці вони пригадали та розповіли події з життя Володимира Давидовича. Його справа була покликом душі, він виховував не тільки талановитих спортсменів, а й гідних людей. Він був надзвичайно веселою та доброю людиною, таким він залишається в нашій пам’яті.
   Завершилась зустріч грою, в якій отримав перемогу досвідчений шашкіст Олексій Безвершенко, друге місце посів Володимир Федоров, третє виборов Віктор Коваленко, випередивши Олександра Коліна за рахунок додадкового коефіцієнту.
   22 квітня вшанувати своєю грою пам’ять талановитого шашкіста та геніального тренера приїхали до Києва спортсмени з інших міст. Цього разу у місто над Дніпром прибули майстри спорту Сергій Мартиненко та Олександр Штогрін з Чернігівщини, Денис Шкатула з Вінничини, представники Сумщини, Житомирщини та представник ближнього зарубіжжя – міжнародний гросмейстер з Білорусі Євген Кондраченко. Як потім зазначив сам Кондраченко, він не був учнем Вайсера, але тренувався у його учня, відомого Київського теоретика Олександра Косенка, тому Євген вважає Володимира Давидовича своїм «шашковим дідусем».
   У спорті часто-густо спрацьовує формула – «перемагає досвід». Так трапилося і цього разу – гість з Білорусі був єдиним гросмейстером на турнірі, він і переміг. Друге місце посів молодший за рангом і за віком, але не менш досвідчений Денис Шкатула. Денис має не тільки відмінні результати у виступах серед молоді, але вже давно складає серйозну конкуренцію дорослим у будь-яких змаганнях.
   Гостинно пропустивши уперед Кондраченка та Шкатулу, третім фінішував киянин Олександр Бродський. Його повернення у шашки після майже тридцятирічної перерви здивувало всіх, а вдалий виступ, певно що здивував і самого Олександра. Проте з роками він не втратив майстерність, що блискуче довів за шашківницею.
   Переможці були нагороджені медалями, кубками, дипломами та цінними призами.

   Володимир Вайсер – це не просто сторінка в історії Київських шашок, це ціла епоха. Зараз шашки переживають не найкращі часи, але той заряд енергії, той поштовх, який Вайсер передав своїм вихованцям, а ті в свою чергу своїм учням, дозволяє сподіватися, що справа великого тренера буде жити.

21 квітня 2017 року:


22 квітня 2017 року:


   Переглянути відео:

 Вайсер  Турнір  Турнір


Обновлен 16 дек 2018. Создан 14 апр 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Підтримайте юних шашкістів міста Києва!