Чемпіонат України з шашок-100 серед молоді та юнаків

2 - 9 лютого 2017 року, Івано-Франківськ

Команда з Києва у складі: майстрів спорту Сергія Компанца та Тетяни Зайцевої, кандидата в майстри спорту Вікторії Прокопюк, та першорозрядників Олександра Гриненко, Марка Яворського та Марії Гаптаренко приймала участь у Чемпіонаті України з шашок-100 серед молоді та юнаків, який відбувся у Івано-Франківську з 2 по 9 лютого 2017 року.
   За результатами класичної гри потрапити у призери вдалося Сергію Компанцу, він зайняв 2 місце серед юнаків у віковій категорії молодь.
   А у швидкій грі серед дівчат-кадеток впевнено 2 місце виборола Вікторія Прокопюк, зауважимо, що Вікторія тільки другий рік займається саме міжнародними шашками-100.
   Ще одну винагороду отримала Тетяна Зайцева, яка посіла 3 місце. Звернемо увагу на те, що Тетяна виступала у віковій категорії: молодь, незважаючи на те, що вона ще юніорка.
   Блискавична гра вдалася знову Вікторії Прокопюк, друга срібна медаль підтвердила високий рівень майстерності нашої шашкістки.

Вітаємо наших найкращих спортсменів та їх тренерів!

Для Олександра Гриненко Чемпіонат України запам’ятається сенсаційною перемогою. У останньому турі класичної гри Олександр виграв у найсильнішого суперника з юнаків-кадетів, минулорічного Чемпіона України – кандидата в майстри спорту Романа Залуцького. Набравши 11 очок з 18 можливих, Олександр посів 7 місце.
   Марку Яворському у нелегкій боротьбі з юнаками-кадетами вдавалося набирати 8-9 очок з 18 можливих та триматися в середині списку.
   Марія Гаптаренко вперше виступала на змаганнях з шашок-100, на цьому чемпіонаті вона придбала гарний досвід.
   Молодці кияни! Бажаємо у майбутньому успіхів та перемог!