Дитячий командний всеукраїнський турнір з шашок-64 «Диво-шашки у сніжних Карпатах – 2017»

10 - 14 січня 2017 року м.Турка (Львівська обл.)   10 січня 2017 року у місті Турка Львівської області розпочався традиційний Всеукраїнський командний дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах – 2017».
   Цього року командний турнір проводиться в одинадцяте та присвячується пам’яті легендарного воїна АТО «БАРНІ» Олександра Ільницького (Галаца) 1978 року народження, колишнього вихованця школи-інтернату, де проводяться змагання, який загинув 09.01.2016 року у зоні АТО поблизу населеного пункту Зайцеве, розташованого неподалік від м. Горлівка Донецької області, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Олександр ціною власного життя вивів з лінії вогню мирних людей, які попали під обстріл терористів.
    Олександра Ільницького нагороджено посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

   Юні шашкісти з Києва, вихованці Київського палацу дітей та юнацтва, приймають участь у командному турнірі серед дітей віком до 14 років, а більш досвідчені Вікторія Прокопюк та Марія Шманенко змагаються у особистому турнірі, який другий рік проводять організатори на прохання шашкістів віком до 16 років.
   Вболіваємо за вас та бажаємо перемог!

   13 січня 2017 року у командному турнірі команда киян нажаль не потрапила у трійку призерів і посіла п’яте місце, але треба відзначити, що склад команди КПДЮ-1 був не повний, тому навіть п'яте місце - це достойний результат. Першорозрядник Лев Поліщук в индивідуальному заліку набрав 11 очок з 14 можливих та посів третє місце, а Марія Лисач, яка має другий розряд, набрала 10 очок та теж заняла третє місце.
  Друга команда киян КПДЮ-2 у складі третьорозрядників Артема Карпека та наймолодшого учасника турніру Кондратенко Віталія, якому тільки 7 років, вперше приймала учать у змаганнях. Але не звазаючи на це, Артем впевнено набрав 11 очок - дуже гарний результат як для дебюту!  
  А у особистому турнірі серед дівчат віком до 16 років здобула перемогу киянка кандидат в майстри спорту Вікторія Прокопюк, а першорозрядниця Марія Шманенко зайняла третє місце!
Вітаємо! Молодці!
Ваш тренер, Анатолій Іванович Гаптаренко, пишався би вами!
Нехай ваші перемоги будуть присвячені його світлій пам’яті.
Бажаємо всім киянам  завтра у блискавичній грі перемог!

  14 січня 2017 року відбулася блискавична гра.
  Переможницею турніру серед дівчат до 16 років стала киянка Вікторія Прокопюк, яка виграла усі сім турів, набравши 14 очок з 14 можливих.
  А у турнірі серед хлопчиків до 10 років Лев Поліщук набрав 12 очок та посів друге місце.
  Вітаємо! Молодці!

 Обновлен 19 янв 2017. Создан 11 янв 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником