Перший особисто-командний Чемпіонат України з інтелектуальних видів спорту (шахи, шашки-64)

26 - 31 липня 2016 року, м. Суми   27 липня 2016 року у м. Суми в клубі інтелектуальних ігор «Інтелект» Сумського державного університету стартував Перший особисто-командний Чемпіонат України з інтелектуальних видів спорту з шахів та шашок-64, в якому кожен учасник в кожному турі грав спочатку дві партії в шахи, а потім ще дві партії з шашок.
   В чемпіонаті приняли участь 24 шахіста і шашкіста із шести областей України. Чоловіки, жінки та молодь змагалися у загальному заліку.
   Команда шашкістів з Києва у складі майстрів спорту з шашок Вадима Лапіна, Тетяни Зайцевої та кандидата в майстри спорту з шашок Вікторії Прокопюк теж вирішила спробувати свої сили та прийняти участь у чемпіонаті з інтелектуальних видів спорту.
   Наші спортсмени впевнено перемагали у шашки, а ось у шахи їм дуже важко було грати з більш досвідченими спортсменами. Наполеглива боротьба за призові місця тривала на протязі всього чемпіонату. Вирішальним став останній тур.
   До командного заліку увійшли кращі результати двох учасників нашої команди. Вадим Лапін набрав 20 очок, а Вікторія Прокопюк змогла набрати 18,5 очок. З сумою у 38,5 очок наша команда посіла третє командне місце!

   Щиро вітаємо наших спортсменів!

Обновлен 05 авг 2016. Создан 28 июл 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Підтримайте юних шашкістів міста Києва!