Українські шашкісти на п"єдесталі Чемпіонату Європи!

20 по 29 квітня 2016, м.Санкт-Петербург (Росія)

28 квітня 2016 року у Санкт-Петербурзі (Росія) завершився Чемпіонат Європи з шашок-64 серед молоді.
   Збірна команда України у складі Тетяни Зайцевої (Київ), Богдана Панченкова (Запоріжжя), Анастасії Глушко (Харків), Богдана Рукіна (Харків), Олександра Шнейдера (Дніпродзержинськ) посіла четверте місце в загальному заліку, а дівчатам вдалося вибороти третє жіноче командне місце!
  Нашій команді підкорилася швидка гра, українські спортсмени вибороли одразу дві золоті медалі. Богдан Панченков був першим серед юнаків до 23 років, Тетяна Зайцева -- серед дівчат до 19 років.
   Та це були не останні нагороди. У класичній грі запорізькому спортсмену Богдану Панченкову знову вдалося зайняти першу сходинку на п’єдесталі та отримати ще одну золоту нагороду для  української команди!
    Щиро вітаємо українських спортсменів та їх тренерів!
   Вболіваємо за вас та бажаємо успіхів та перемог у чемпіонаті Світу!